Monique Coleman

12. července 2009 v 20:00 | MARŤAN |  Monique Coleman
Celé Jméno: Adrienne Monique Coleman
Povolání: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 13. 11. 1980
Místo narození: Jižní Karolína, USA
Znamení: Štír
Monique Coleman, přezdívaná Momo, se narodila 13. listopadu 1980 v Orangeburgu v Jižní Karolině, USA. Navštěvovala školy zaměřenou na herectví - Workshop School Theatre of Dramatic Arts, Heathwood Hall Episcopal School a pak chodila na univerzitu DePaul v Chicagu. S hraním začala velmi brzy. Již na škole účinkovala v 15 hrách. V roce 1997 získala Annual Youth Awards za nejlepší výkon ve filmu Ditchdigger's Daughter. Jejím nejlepším přítelem je Corbin Bleu.


Monique Coleman se ucházela o roli Gabrielly Montézové v High School Musical. Na castingu ze sebe nevidala ani hlásku a tak jí později nabídli, že bude hrát Taylor McCassiovou. Nevěděla co je to zač, ale když se koukla do scénáře, tak se jí ulevilo a řekla, že jí ta role bude bavit.

V roce 2006 se zúčastnila americké soutěže Dancing With The Stars, kde skončila na 4. místě. Při soutěžním kole, kdy s partnerem Louisem Van Amstelem tančila mambo, je doprovázela písnička Bot To The Top zpívaná Ashley Tisdale a Lucasem Grabeelem ze soundtracku High School Musical. Soutěž opustila v týdnu, kdy tančila tango a Cha-chu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.